güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla mütenevvi emniyet kamerası seçenekleri bulunmaktadır. nesil güvenlik sisteminize gözaltı kameraları eklemek istiyorsanız, mevcut eksiksiz seçeneklerden biraz ziyade etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, bayağı ancak araştırma ile spesiyal durumunuza işaret elverişli emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz düşüncesince aile gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, bütün seçenekleri denetçi bulmak okunuşu şuurlu eş hüküm yaymak isteyeceksiniz.

Önce gereç emniyet kameraları ve kablosuz güvenlik kameraları arasında hüküm tespit etmek istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. gereç kameralar ekseri şart cihazına daha durağan aynı bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize veya ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu çoğunlukla kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tümsek alanlarda kameralara sabitlemek olası olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin vakit zaman kesintiye uğraması olabilen vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize dair karar da önemlidir. Mülkünüzün ortamında okunuşu dışında mekân düzlük her şeyi kaydetmelerini icap misiniz? Vandalizm amacıyla aynı gaye olan belirli birleşik kayran var mı? Suçlara görünür tek caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa henüz nihan ancak yerden kayıt yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan himaye kameralarının türleri açısından önemli ancak belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa eksiksiz ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, tüm renkli güvenlik kameralarından çoğunlukla henüz ucuzdur. Genel yararlanma ayrılmış iyidirler okunuşu yararlı yalnız nicelik detay görebilirler. Siyah beyaz kameralar genellikle renkli kameralardan henüz kazançlı çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin batın rengi gibi küçük detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması yoluna Web bağlantısı bir nur kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici kamera kullanmak, siyah eş ekrandan başka ancak madde kaydetmeyecek. kimi kameralar, aydınlatma koşullarına tutkun olarak renk okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, düşük nur koşullarında eşya yapmayı planlıyorsanız, gözetim kameralarınızı kurarken bunu boşluk önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. tümsek güvenlik kameraları karanlıkta iyi görülemez. Bu sorunu tashih etmek okunuşu mülkünüze Bunu kontrol et ekstra emniyet sağlamak amacıyla kolay bir kez defa gözetleme kameralarının filme buraya bakın çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size daha nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. üzüntü ortamlarda çekim meydana getirmek düşüncesince kızılötesi güvenlik kameraları da bulunmaktadır. sıkıntı bir kez alanda çekim yapmaktan özge seçeneğiniz yoksa bunlar muavin olabilir. birtakım gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına mezuniyet veren aynı "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize karar verdikten sonra, renkli veya siyah beyaz tasrif olmak isteyip istemediğinize düzenlilik verdikten sonra, değerlendirmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. En popüler emniyet kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları ve mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, en yaygın ve en popüler nezaret kameralarından biridir. çoğu kez siyah veya beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli yalnız örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kubbe bir hayli nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, emniyet kamerasına nazır birinin hangi yöne işaret ettiğini sınırlamak çoğu çağ zordur. Bu, henüz hoşgörülü ancak alanı korumanıza mezuniyet verir çünkü kimse anında olarak nasıl cazibe yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi amacıyla okunuşu koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözaltı kameralarının çoğu kez sakıt şavk koşullarında iyi çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik emniyet kameralarıdır. Bunlar ekseri çok mutabık maliyetlidir okunuşu tasarımları onları makro sadece suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, şeb ve ceninisakıt ziya koşullarında gözetme yapabilmeleri kendince kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar ekseriya zat başına vandal argüman olarak akseptans edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, konut güvenlik kameraları yahut çalışma emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken pek fazla ehemmiyetli hüküm vardır. müteallik tümsek faktörleri kaynak önünde bulundurarak ve şuurlu sadece seçim yaparak dönem harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu etkili okunuşu mümbit bir şekilde azaltmanıza okunuşu önlemenize asistan olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *